לברור על רכישת זיכיון חייגו 0723341836

תחומי זכיינות

בענף היום קיימים מספר שירותים שאותם ניתן לרכוש דרך שירות טלפוני של רשת כאן ובהם החלטנו להתמקד:

כאן-על-הכביש

 

כאן על הכביש

התעדכנות בהתאם לזרמים בשוק

עם הזמן כאן על הכביש מתפתחת בהתאם לזרמים השונים בשוק. לאחרונה שמנו לב כי קיים ביקוש רב בכל תחום השכרת המשאיות, והדבר יכול להיות משתלם במיוחד לעוסקים בדבר. כתוצאה מכך כאן על הכביש נכנסה לתחום, ומספקת ללקוחותיה משאיות במגוון דגמים, ובכל היקף אפשרי בהתאם לדרישות הלקוח.

%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%90%d7%99%d7%aa-%d7%9c%d7%a4%d7%99-%d7%a9%d7%a2%d7%94

בנוסף, כאן על הכביש העלתה אפליקציה לחנות האפליקציות של גוגל. אפליקציה זו עדיין בבנייה אך מטרתה העיקרית היא הזמנת מוניות, אמבולנס ועוד.

%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%a4%d7%9c%d7%99%d7%99

מלך ליום אחד

עשינו מחקר אינטרנט רציני וזיהינו פוטנציאל עצום בתחום  רכב והבנו שקיים ביקוש עצום בהשכרת רכבי יוקרה מסוגים שונים (ג'יפים , רכבי אספנות, האמרים וכדומה) ואין שום חברה שנותנת פתרון מלא לצורך זה. איפה ניתן היום להשכיר BMW X6 , AUDI Q7 ללא נהג? שאלו המתקשרים. הקמנו אתר אינטרנט (שדרך אגב מאוד מצליח היום) וקידמנו אותו למקום ראשון בגוגל בביטוי השכרת רכב לחתונה וביטויים שונים אחרים כגון השכרת רכבי יוקרה, רכבי יוקרה להשכרה, השכרת רכבי אספנות, רכב לחתונה וביטויי חיפוש נוספים. לקח לנו כשנה וחצי למצוא את כל ספקי הרכב הנדרשים. נכון להיום ממוצע השיחות הוא 35 שיחות\פניות מדי יום ויש לנו מלאי של עשרות רכבי יוקרה זמינים.

חייבים גם הסעה

יחד עם זכיין של כאן על הכביש חקרנו תחומים נלווים אחרים הקשורים לתחום הרכב ומצאנו את תחום ההסעות לאירועים. נכון להיות אנחנו האתר המוביל בתחום ההסעות והשכרת אוטובוסים . המשכנו לחקור וראינו שתחת תחום השכרת רכבי יוקרה מתחבא תחום השכרת הלימוזינות וכבר מספר חודשים אנו עובדים על מנת להיות NUMBER ONE בהשכרת לימוזינות.

החישוב שלנו היה פשוט: מדי שנה מתקיימות בארץ כ-44.000 חתונות, 104.00 בר\בת מצוות ואין ספור ימי הולדת.

תחומי הזכיינות העיקריים

תחומי הזכיינות העיקריים בשוק הישראלי הם: זכיינות אופנה, וזכיינות מזון. יחד עם זאת, אנחנו בחברת כאן מתייחסים באופן חברתי לתחומי זכיינות אלה ומוסיפים עליהם מגוון תחומי זכיינות נוספים שלא קיימים בשום מקום אחר.

בקרוב אנחנו נכנס גם ל: השכרת רכב לחודש, השכרת משאיות, ליסינג מכל הסוגים …

הערך של כאן על הכביש 

אנחנו קודם כל מנסים לשווק את הרכבים המונעים בגז טבעי או רכבים שקיים בהם מסנן דיזל, סולר או דלק וכך אנחנו משפרים את הרגלי הצריכה ומגבירים את המודעות לאיכות הסביבה.

BMW סדרה 5

Audi A5 להשכרה Mercedes S Class להשכרה Mercedes-ML350-להשכרה
Audi Q7

כאן-לזוגות

זכיינות כאן לזוגות

משלבים ומנצחים

לפני כשנה התחלנו לחקור ולקדם את נושא הצעות הנישואין, התברר שאלפי אנשים מחפשים פתרון מקורי להציע נישואין כל חודש בחודשו. לכן התחלנו לחפש ספקי אטרקציות מתאימים ולהמציא עבור הגולשים רעיונות ודרכים מקוריות להציע נישואין. הכל מתחיל מהצעת נישואין!

מציעים נישואין חייבים טבעת, נכון?

אז פנינו לתחום היהלומים אבל קודם כל הCARMA .  הגענו למסקנה שאנחנו מחפשים משהו מיוחד משהו עם תעודה שמוכיחה שלא היה ביהלומים אלה מרחץ דמים ואף אדם לא קיפח את חייו או סבל בעבורו. .

זכיינות כאן המוזיקה

כי מישהו אמור לשמר את המוזיקה החיה

המשכנו להרכבים מוזיקליים לחתונה. התחלנו לחפש להקות מיוחדות, זמרים ונגנים. החשיבה שמאחורי ההתמקדות בשיווק להקות לחתונה דווקא ולא בשיווק תקליטנים נובעת ברצון שלנו לתת אפשרות למוזיקאים שהקדישו את חייהם למוזיקה, להתפרנס בכבוד.

להזמין את כולם 

כרגע אנחנו עובדים מאוד חזק על דרכים לקבל מחירים משתלמים כדי שהזוגות יוכלו לרכוש הזמנות לחתונה מנייר ממוחזר ובכך לחסוך כמה שיותר עצים בעולמינו.

 

כאן-טעים

 

זכיינות כאן טעים

אוכל, אהבה ובריאות – זכיינות כאן טעים

כמובן שאנחנו אוהבים ומכבדים בעלי חיים ולכן אנחנו החלטנו לפתח בכאן תרבות של חמלה. תזכרו! חברים- לא אוכלים,  ולא מזניחים את המצפון האנושי. בחרנו מטרה לא קלה להיות הכי ביקורתיים והכי מועילים. נכון להיות יש לנו 3 אתרים בתחום הקייטרינג הטבעוני וצעד אחר צעד אנחנו נכנס לתחומים הבאים: מסעדות טבעוניות, שפים טבעוניים וסדנאות בישול טבעוני.

כאן-החופשה

זכיינות כאן החופשה

לשפר את התדמית של הישראלי – זכיינות כאן החופשה

חקרנו את נושא הנישות עם נפח חיפוש גבוה שתואמות את הקונספט של "כאן" ובנינו את האתרים הבאים: טיול לירח דבש, הופעות בחו"ל, טיול מאורנים וטיול לתאילנד.

כמובן שדרכינו לא ניתן להזמין טיולי הסרדות שמטרתם צייד בעלי חיים, טיולים למטרת

זכיינות כאן עם חיוך

חייבים לחייך ולהיות מאושרים – זכיינות כאן עם חיוך

תחומים כמו ספא, טיסות חוויה,נופש,  צימרים, וילות, בילוי, רומנטיקה, אטרקציות שונות ועוד הם ההזדמנויות העסקיות שלכם. תלוי במה אתם אוהבים להתעסק. בהשקעה בזכיינות כאן עם חיוך טמון פוטנציאל מרבי משום שאלו נישות עם הביקוש הרב ביותר ותהליך הזמנה פשוט ביותר. למרות שאלו נישות מאוד תחרותיות אנחנו מכירים דרכים לעקוף את המתחרים ולחדור פנימה.

כמובן "כאן עם חיוך" לא תספק שירותים הקשורים באטרקציות עם בעלי חיים.

כאן-הבריאות

זכיינות כאן הבריאות

להעריך את החיים – להאריך ימים

בתחום הבריאות ישנם 2 דרכים אך אנחנו בחרנו רק אחת מהן. דרך ללא תרופות כימיות, ללא ניתוחים פלסטיים, לשמור על תזונה בריאה ולדעת מה הגוף שלכם צריך באמת. רפואה אלטרנטיבית היא הדרך שלנו לטפל בכאבים. התחלנו מאתר עיסוי עד הבית, שירות מאוד מבוקש בכל רחבי הארץ, אנשים שנתקעים עם גב או צוואר תפוסים ואינם מסוגלים להגיע עד קופת החולים. אספנו צוות מטפלים מקצועי שמגיע עד בית הלקוח ומעניק עיסוי מקצועי. נכון להיום לכאן הבריאות יש יותר מעשרה אתרים: אבחון, עיסוי רפואי עד הבית , דיקור, רפלקסולוגיה, דיאטניות ודיאטנים עד הבית, נטורופתיה, איפור טבעי, קוסמטיקה טבעית, רפואת שיניים, השתלת שיניים.

כאן-באוויר זכיינות כאן באוויר

לטוס גבוה – זכיינות כאן באוויר 

כל אטרקציה הקשורה לשמים תקשור בעצם לזכיין של כאן אויר – כדור פורח, מצנח רחיפה, צניחה חופשית, טיסה במטוס מנהלים או מסוק פרטי.

להיות מיוחדים זה לא מחלה זה הכיף

מכיוון שלנו מאוד חשוב להיות קריאטיביים, עכשוויים ודינמיים, הקמנו זרוע מיתוג משלנו הנותנת מענה שוטף לצורכי מיתוג ועיצוב של כאן. לצורך כך יש לנו מעצבים מיוחדים וארט דירקטור שהוא בעצם הזכיין של:

                                                       כאן brand&design

אך הזרוע הנ"ל לא עובדת רק בשביל כאן, אלא עוסקת גם בבניית קונספטים מקוריים ומספקת שירותי עיצוב לחברות המעוניינות לשפר את תדמיתם(מיתוג מחדש) או למתג את החברה מאפס. כמו לכל רשת נורמלית יש לכאן BRAND AND DESIGN תזרים(הכנסות והוצאות), לקוחות קבועים ומזדמנים וספקים הנדרשים לצורך ביצוע המשימות. אנחנו שואפים להיות רשת המיתוג הבולטת ביותר בתחום המיתוג בישראל ומשימתינו למתג רק עסקים לא פוגעניים.

כאן SEO&SEM

נמאס כבר ממזון ואופנה

להיות זכיין של חברת קידום ובניית אתרים זה עדיף מלהיות זכיין של חנות, מסעדה או בית קפה(זה הרי סופר משעמם). אתםמוזמנים להשקיע ברשת בעלת תזרים קיים העוסקת בבניה וקידום של אתרי אינטרנט:המודל העסקי שלנו מבוסס על הון אנושי וניסיון רב בתחום האינטרנט, הנצבר במהלך שנים.  אנחנו לא נקדם כל עסק ולא נבנה אתרים לכל עסק אלא נעבוד רק עם עסקים שלא מנצלים בעלי חיים, שלא פוגעים בזכויות אדם בישראל ובמדינות עולם השלישי, לא נקדם אתרי הימורים ועוד הרבה הרבה אחרים. הקמת רשת זכיינות היא עסק מסובך, ואנחנו נמצאים כאן כדי להפוך את התהליך לפשוט וזורם יותר עבורכם!

תחשבו בגדול 

קיימות הזדמנויות עסקיות נוספות שלא צוינו כאן ושעדיין ניתן לרכוש בהם זכיינות ובלעדיות. זכיינות זוהי הדרך המהירה ביותר שבה המותג גדל ומתרבה. הדוגמה שנתנו לשילוב בין כאן האירוע, כאן על הכביש, כאן לזוגות וכאן המוזיקה ממחישה לכם איך משירות אחד הלקוחות המתעניינים יעבור לרכוש שירות אחר.

אז מה עוד פנוי?

לא פירטנו את כל הנישות ואת כל התחומים כי אנחנו לא מעוניינים לחשוף מידע כדי למנוע תחרות. למעוניינים בזכיינות כאן יש לשלוח פרטי התקשרות דרך טופס יצירת קשר או להתקשר.

זכיינות המאפשרת לכם לשנות ולהרוויח – כאן – תרבות צריכה חדשה