לברור על רכישת זיכיון חייגו 0723341836

כאן מאמינים

ברשת "כאן" מאמינים כי העולם שלנו עובר שינוי מתמיד ונמצא תמיד בתנועה קדימה. אנחנו מאמינים שסוד ההצלחה הוא בזיהוי תחילת השינויים הקרבים ופעולה בהתאם להם.

evolution transparent

 

אבולוציה וצרכנות

עולמנו השתנה עד אין קץ ב 10 השנים אחרונות, עולם התקשורת הפך לתחום בפני עצמו, הגלישה באינטרנט הפכה למהירה יותר, נגישה יותר וזולה יותר. שינויים אלו גררו אחריהם גידול מכירות באינטרנט בעשרות אחוזים משנה לשנה. כיום רוב האנשים מחוברים שעות רבות לרשת, הם גולשים ברשתות חברתיות ומעלים חומרים,תגובות ופוסטים. היום כל אחד מהם אוסף מידע מועיל ברשת ולומד את כל האופציות לפני רכישה ופעמים רבות אף מבצע את הרכישה ברשת.

אנחנו מאמינים שהאנושות נמצאת עוד בתחילת הדרך בכל הקשור לרשת אינטרנט, אפשר להקביל את התקופה הנוכחית לתקופה בה המציאו חשמל ומנורה. לאור ניסיוננו הרב בתחום האינטרנט, בניה וקידום אתרים אנו מסתכלים על השינויים העתידים לבוא כהזדמנות ולא כסכנה. אנחנו מאמינים שמכל התמורות בעולמנו ניתן להפיק תועלת כספית באם תצליחו לזהות את השינויים לפני בואם.

אנחנו מאמינים שבעתיד הנראה לעין עולם המכירות ישתנה לחלוטין. הלקוחות יוכלו לרכוש כל דבר ללא יציאה מהבית. הרשת תציע לנו מבחר גדול וזול של מוצרים מבוקשים ותנווט אותנו אליהם. הטכנולוגיה תאפשר סריקה של גוף ומידותיו, הצגת מוצרים בתלת ממד, התאמת רהיטים לחדרים ע"י אפשרות סריקת חדר, אפשרויות ניווט וחיפוש מוצרים זולים וממוקדים לבקשת הלקוח וכו' .

אנחנו מאמינים שהדברים הולכים להיות נגישים יותר ויותר וזה יכלול אינפורמציה על מוצר, מידותיו, איכותו, מוצרים מתחרים וחלופיים, אופן שימוש, התאמה אישית ואפיונים רבים אחרים.

ONLINE נגד OFLINE

אנחנו מבחינים במגמה הולכת וגדלה של ירידה בהכנסות בחנויות רבות הממוקמות במרכזי ערים. חנויות כגון : מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי חשמל, מחשבים,תקשורת, הדפסות, ריהוט לבית ולגן, ציוד ספורט, אופנה, תכשיטים וקוסמטיקה, תיירות, מסעדות ופנאי ועוד… מכירות ברשת פוגעות אנושות בחנויות אלה כיוון שיש הבדל משמעותי מאוד בעלויות תפעול עסק אינטרנטי מול עסק מוחשי. בעסק מוחשי ישנם עלויות גדולות של משכורות מוכרים, שכירות מקום במרכז קניות, תשלום עבור עיצוב מקום וריהוט, תשלומי חשמל מים ומסי עייריה ועוד ועוד.. לעומתם לעסקים ברשת חוסכים בעלויות האלה ולכן הם יכולים להציע מחיר נמוך בהרבה מכל חנות פיזית. הלקוחות הולכים ונהיים מודעים לכך יותר ויותר.

לאור האמור אנחנו מאמינים כי עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט חנויות במתכונת נוכחית ייעלמו מן העולם. אנחנו חושבים שזה יהיה יעיל יותר אם הסחורות ירוכזו במחסני ענק מחוץ לערים וישלחו ללקוחות ע"י חברות שליחויות. ישנם יתרונות רבים לסחר אינטרנטי, להלן כמה מהם:
זיהום אויר ופקקי תנועה ייעלמו ממרכזי הערים
מרכזי ערים ישמשו רק לשירותים אישיים כגון הסעדה,מוזיקה ובילוי
עלויות מוצרים ירדו לאור עלויות נמוכות של עסקים באינטרנט
הלקוח יוכל לקנות בקלות ולחסוך יום מתיש על הרגליים בקניונים או מרכזי קניות
הלקוחות ירוויחו אפשרויות השוואה ותחרות מחירים הוגנת בין הספקים. כיום לא תמיד הלקוח יודע להשוות , לא תמיד יש לו זמן וכוח לבדוק אופציות חלופיות. לעומת זאת ברשת ניתן להשוואת מחירים בקלות ובמהירות.
אנשים יבזבזו פחות זמן על הקניות ויוכלו להפנות את כוחם ומרצם לכיוונים מועילים יותר. תעשו בבקשה חישוב של שעות שביליתם השבוע בקניות, תכפילו ב 50 ותקבלו כמות זמן של שבועות רבים בשנה בהם אתם מבלים בחנויות , מבזבזים זמן על נסיעות לחנויות, יוצרים עומסי תנועה וזיהום אויר.

היום אנחנו נמצאים בעידן שבו רק לגדולים יש סופרמרקטים אינטרנטיים, למזלנו ישנם תחומים רבים ברשת בהם אין עוד אתרים חזקים וחברות גדולות, תחומים אלה הולכות ונתפסים יום יום ללא הפסקה.
אנחנו מאמינים כי מגיעה לכולנו את הזכות להשתתף במכירות באינטרנט ולהרוויח מכך. אנחנו מאמינים שאם תמיכה נכונה מצד אנשי מקצוע כל אחד יכול לבסס את עצמו בכל תחום שירצה. לאור האמור פיתחנו שיטת זכיינות אינטרנטית ייחודית ופשוטה עבור אנשים שחולמים להקים עסק משלהם אך אין להם את ההון ההתחלתי. אנחנו מספקים את כל התשתית הנדרשת כולל אתרי אינטרנט ברמה גבוהה אשר מקודמים על ידינו בצורה אורגנית, הדרכות ולמידה של קידום האתר ושיווקו מול לקוחות, הדרכות בנושאי מכירות ושירות לקוחות.

לדעתנו תפיסת מרחב ברשת קידומו וניהולו נכון תוך קבלת עזרה מאנשים טכניים הנו הדבר הנכון לעשות בעת זו. פתיחת חנות וירטואלית תחזיר את ההשקעה הנדרשת בתוספת רווח גדול ופרנסה לשנים. העניין דומה לרכישת קרקע עם חנות עליה, גם במקרה שלנו נרכש דומיין ומקום אכסון בשרת, וכמו שבקרקעות ניתן לבנות חנות , להרוס ולבנות על אותה קרקע חנות משודרגת ככה גם באינטרנט ניתן לשדרג ולעצב את האתר כל פעם מחדש , רק שזה עולה הרבה פחות, חוסך זמן ומאמץ פיזי גדול.
אנחנו מאמינים שאנשים בעלי מוטיבציה להצליח ובעלי חלום להיות עצמאיים, יכולים לעשות זאת רק בעזרת שיתופי פעולה, למידה מבעלי ניסיון והעיקר השקעת עבודה אישית .אנו לא מבקשים דמי שכירות, ההוצאות הקבועות לעסק הן מזעריות ואנחנו לא מבקשים לקנות מאיתנו סחורה. לעומת זאת אנחנו מציעים מודל זכיינות חכם שבעזרתו ללא השקעה גדולה אפשר להרוויח ולא להסתכן.