לברור על רכישת זיכיון חייגו 0723341836

זכיינות אופנה מתחשבת

המון מבחר, תענוג להסתובב בקניון ולבחור בגדים, תיקים ונעליים. לדון עם חברים וחברות איזה יפה אני וכמה אני באופנה עכשיו.

 

אופנתי = COOL?

מה זה בעצם תיק עור? תיק יפה ונוח, תיק שבגללו נרצחה חיה או לפעמים מספר חיות. מה זה נעלי עור? נעליים מאוד אלגנטיות, נוחות ונחשבות יקרות, אך בעצם מסתתר סבל רב של בעלי חיים. ארנק עור זה ממש סקסי וקול, WOW איזה יוקרה! אבל האמת שזה פשוט חולשה וחוסר יכולת שלנו לשמור על המציאות. מה זה מעיל מפרווה אמתית? זה ממש חם, נוח ואופנתי.  אך האמת המכוערת המסתתרת מאחורי היופי היא ש- 5 צ'ינצ'ילות חמודות נרצחו (העור נתלש בהיותם בחיים) בגלל שאתם רוצים להרגיש אופנתיים.

אז מה באמת באופנה ? רצח והתעללות לטובת יופי? כך אנחנו נראים היום – רעים ויפים. העיקר שאנחנו מברכים אחד את השני ומאחלים כל טוב ובריאות למשפחתנו. האופנה שלנו אגואיסטית ולא מתחשבת. מאחורי כל אביזר יפה מסתתרת אמת מכוערת ומאחורי המצפון הנקי שלכם מסתתר חוסר ידע של מה בדיוק אתם לובשים וכמה סבל יצרתם.

קארמה רעה = גזענות = אופנתי של היום

בטח, יגידו הרוב. מה אנחנו יכולים לעשות? העולם גם ככה רע ומה זה יעזור עם אני לא אקנה ארנק, מה זה ישפיע על התנין שנרצח הוא כבר מת? כולנו יודעים שקארמה יום אחד משיגה את כולנו, גם את העניים ביותר וגם את העשירים ביותר. הכל חוזר אלינו בבומרנג. למה אנחנו היום לא מבינים אחד את השני, אדם אחד שלא מבין אדם אחר?

מכיוון שאופנתי להגיד: הם התחילו ראשונים? אנחנו העם הנבחר, אנחנו החזקים ביותר  ומותר לנו הכל, גם כך נמות בסוף, הם כבר זקנים לא מבינים ועוד. שימו לב! זה לא COOL – מדובר בחולשה. אין לנו היום שום דבר להתגאות בו אז אנחנו מתגאים בתיק עור או מעיל פרווה שקנינו. בגד שאינו עשוי מעור או מפרווה  לא הופך לפחות סקסי או פחות אופנתי ,ההיפך הוא הנכון! הוא גורם לאחרים להעריך אותכם יותר. גדולת האדם היא ביכולתו להתאפק, להתחשב באחר, להיות חזקים, סובלניים ולהיצמד לערכים האמיתיים של  להיות אדם. כתבה מYNET ראו סלבים אופנתיים ומתחשבים – זה אופנתי וזה מעורר כבוד ולא רחמים.

 

מתי יהפוך לאופנתי להתחשב באחר, מתי?

לכן, אנחנו בחרנו לקדם רק מותגים ומעצבי אופנה שלא משתמשים בבגדי עור, פרווה או כל דבר אחר הקשור לניצול בעלי חיים. רשתות אופנה שמזדהים עם קונספט "זכיינות אופנה מתחשבת".  אנחנו נעזור לכם לשווק ולהכניס את העסק שלכם לעולם הזכיינות, להכניס אותכם לקניונים ומקומות בולטים. נשתדל לייצר לכם אפשרות למכור כמה שיותר, להשפיע כמה שיותר על צרכני אופנה בישראל, רק כך יעשה צדק – כי כל קניה משפיעה. זכיינים יקרים בעלי מצפון ואומץ לשנות – אנחנו ממליצים שתשקיעו את כספיכם בעסקים שמתחשבים בלבד.

 

להרוויח יותר 

מן הסתם במוצרים האלה יש רווח גולמי(על כל מוצר) גבוה יותר.

יש היום המון אנשים מודעים לניצול בעלי חיים(טבעוניים צמחוניים ועוד). מדובר בכ-11% מאוכלוסיית ישראל למרות שאין נתונים מדויקים אבל מדובר בטוח במעל 500.000 ישראלים מודעים שמחפשים לבוש ללא עור וללא פרווה.

הם יקנו רק ממכם לכן תיהנו מחוסר תחרות ותתחילו לשנות את העולם.

להרוויח לא רק כסף אלה גם סיפוק, כבוד ומצפון.

ירדת מאופנה? רוצים להשקיע בזכיינות מזון מתחשבת? הזדמנויות עסקיות נוספות להשקיע בזכיינות שלא קשורות באופנה ומזון.

 

כאן – תרבות צריכה חדשה – לעסקים המתחשבים ביותר